Pokazówka – Devil May Cry 5 (Demo)► Streamy: http://twitch.tv/CTSG
► Discord: https://discord.gg/ctsg
► Archiwum streamów: https://www.youtube.com/channel/UC-xxaGZ2Pke5f3yj7HsS4GQ
► Facebook: https://www.facebook.com/CivilizationTastesSoGood/
► Grupa FB: https://www.facebook.com/groups/ctsg87/
► Twitter: https://twitter.com/CTSG87
► Instagram: http://instagram.com/ctsg87
► Snapchat: ctsg87
► Koszulki: http://ctsg.cupsell.pl/

source

15 Replies to “Pokazówka – Devil May Cry 5 (Demo)”

  1. Kamilu, przepraszam, ale nie obejrzę, bo czekam na premierę i chcę być absolutnie nią zaskoczony. Jednak już zauważyłem brak ręki. Nieważne, pytanie moje to czy będziesz nagrywać serię let's play z tej gry?

  2. Rety chyba wole takiego pyskatego Nero jak to jak był napisany w 4-ce, w sensie pod koniec DMC 4 trochę zaczął nabierać takiego podejścia ale przez większość czasu ciągle lamentował za to swoja ukochaną, co mogłoby wyjść nieźle ale niestety wyszło tak sobie, swoja droga DmC nie jest w żaden sposób powiązane z główną linią fabularną serii, to miał być reboot, który niestety wkurwił fanów, i jak widać skoro dostajemy właściwą kontynuacje głównej serii to znaczy że tamtej wersji już nie chcieli dalej ciągnąć. Ale mimo wszystko miło by było zobaczyć serie LP z pełnej wersji DMC 5 na kanale u ciebie

  3. Ceteś radzę Ci kilka razy przejść to demo xD Zapomniałeś też wspomnieć o trybie ręku gdy jest się w powietrzu gdy naładujesz kółko, oraz naładowane kółko na ziemi

  4. Linka jednak jest, ale żeby jej użyć trzeba najpierw zalockować przeciwnika. :V Szkoda, bo to kompletnie zmienia dynamikę walki. Mogli zrobić w tym demie w którym musisz użyć konkretnej umiejętności, albo nie ruszysz dalej, bo bez znajomości rozwiązań z poprzednich odsłon gracz może, tak jak ja, skończyć z wrażeniem, że walka jest toporna i powolna.

  5. Co do twojego narzekania, system walki w DMC5 jest dokładnie taki sam jak w DMC4, a z tego co raz grałem w demo to wszystkie umiejki są już dostępne. Po prostu trzeba umieć w to grać (np. żeby podbić w górę trzeba zrobić kombinację RB+gałka do tyłu+Y)

Comments are closed.